Eskişehir Seksiyonel Kapı

Eskişehir Seksiyonel Kapı Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Eskişehir Seksiyonel Kapı, geniş alanlar için kullanılan hızlı geçiş sağlayan ısı ve toz yalıtımı bulunan özetleme ve aydınlatma amaçlı penceresi açılabilen otomatik kapı sistemidir.

Eskişehir Endüstriyel Seksiyonel kapılar nerede kullanılır?

Eskişehir Endüstriyel Seksiyonel kapılar Fabrika, depo ve otopark girişleri için tasarlanmıştır. Aynı zamanda malzeme ve araç giriş çıkış noktalarında kullanılmaktadır. Kocaeli'nin en kaliteli hizmet veren fabrikasıyız.

Çelik poliüretan dolgulu sandviç panellerden üretilen seksiyonel kapılarımız üst düzeyde güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar. Şeffaf pleksiglas kullanılarak da imal edilebilen seksiyonel kapılar sağlamış oldukları transparanlık sayesinde showroom ve servis girişlerinde tercih edilmektedir

Eskişehir Otomatik Kapı

Eskişehir Otomatik kapı, genellikle bir kişinin yaklaşımını algılayarak otomatik olarak açılan bir kapıdır. Otomatik kapının açılıp kapanmasını yaylarla veya elektrik gücü ile sağlanmaktadır. Elektronik kilit bulunuyor. 1954'te, Dee Horton ve Lew Hewitt ilk sürgülü otomatik kapıyı icat etti.

Eskişehir İzmit Otomatik Garaj Kapısı

Eskişehir Otomatik Garaj Kapısı adındanda anlaşılabileceği gibi garajlarda kullanılan bir otomatik kapı türüdür. Otomatik Garaj Kapısı sizin garajınızın ölçüsü alınarak size özel olarak tasarlanır. Kocaeli'nin her bölgesinde Otomatik Garaj Kapısı hizmeti veriyoruz.

Eskişehir Endüstriyel Kapılar

Eskişehir Endüstriyel Kapılar yaylı sistem ile desteklenmektedir. Kullanım alanı ve kullanıcı tercihine göre manuel ya da otomatik kapı olarak üretilebilir. Manuel kapılar ve otomatik kapılar kullanım kolaylığı dikkate alınarak tasarlanmaktadır. Ergonomik üretimi sayesinde kullanıcıları yormayacak yapı oluşturulmaktadır.

Mail: livdoor@livdoor.com.tr

Gsm: +90 262 412 12 02