Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı Geçiş alanının sandviç panellerle kapatıldığı, kapı ağırlığının karşı ağırlık prensibi ile minimize edilerek dikey hareket kabiliyeti kazandırılan, endüstrinin tüm ihtiyaçlarını karşılaya bilecek yeterlilikte alt yapıya sahip ürünlerdir. Endüstriyel Seksiyonel Kapı Çelik poliüretan dolgulu sandviç panellerden üretilen seksiyonel kapılarımız üst düzeyde güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar. Endüstriyel Kapı Üretimi alanında başta gelmekteyiz.

Yüksek ısı ve ses yalıtımları dışında kullanıldığı yapılarda, yapı uygunluğuna göre dizaynı sayesinde maksimum hacim imkânı sağlamaktadır.

Kullanımı kolay, güvenlik önlemleri standartlaştırılmış ve uzun ömürlü olmalarından dolayı yüksek tercih nedenine sahiptirler.

Mimari ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilip yapılar ile bütünlüğü kişiselleştirile bilmektedir.

Otomatik kapı; kendisine birisi yaklaştığı zaman ya da kumandasına basıldığı zaman kendiliğinden açılan kapılardır, bu kapılar Otomatik Garaj Kapısı gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Endüstriyel Kapılar yer tasarrufu sağlayan seksiyonel kapı sistemleri, farklı kızak tipleri sayesinde her türlü endüstriyel yapıya uyumludur.

Detaylı İncele