Blog

Sakarya Seksiyonel Kapı

Sakarya Seksiyonel Kapı ne demek? geçiş alanının sandviç panellerle kapatıldığı, kapı ağırlığının karşı ağırlık prensibi ile minimize edilerek dikey hareket kabiliyeti kazandırılan, endüstrinin tüm ihtiyaçlarını karşılaya bilecek yeterlilikte alt yapıya sahip ürünlerdir.

Kocaeli Seksiyonel Kapı

Kocaeli Seksiyonel Kapı ne demek? geçiş alanının sandviç panellerle kapatıldığı, kapı ağırlığının karşı ağırlık prensibi ile minimize edilerek dikey hareket kabiliyeti kazandırılan, endüstrinin tüm ihtiyaçlarını karşılaya bilecek yeterlilikte alt yapıya sahip ürünlerdir.

İzmit Seksiyonel Kapı

İzmit Seksiyonel Kapı ne demek? geçiş alanının sandviç panellerle kapatıldığı, kapı ağırlığının karşı ağırlık prensibi ile minimize edilerek dikey hareket kabiliyeti kazandırılan, endüstrinin tüm ihtiyaçlarını karşılaya bilecek yeterlilikte alt yapıya sahip ürünlerdir.

İstanbul Seksiyonel Kapı

İstanbul Seksiyonel Kapı, geniş alanlar için kullanılan hızlı geçiş sağlayan ısı ve toz yalıtımı bulunan özetleme ve aydınlatma amaçlı penceresi açılabilen otomatik kapı sistemidir.

Ankara Seksiyonel Kapı

Ankara Seksiyonel Kapı, geniş alanlar için kullanılan hızlı geçiş sağlayan ısı ve toz yalıtımı bulunan özetleme ve aydınlatma amaçlı penceresi açılabilen otomatik kapı sistemidir.

Eskişehir Seksiyonel Kapı

Eskişehir Seksiyonel Kapı, geniş alanlar için kullanılan hızlı geçiş sağlayan ısı ve toz yalıtımı bulunan özetleme ve aydınlatma amaçlı penceresi açılabilen otomatik kapı sistemidir.

Yalova Seksiyonel Kapı

Yalova Seksiyonel Kapı, geniş alanlar için kullanılan hızlı geçiş sağlayan ısı ve toz yalıtımı bulunan özetleme ve aydınlatma amaçlı penceresi açılabilen otomatik kapı sistemidir. Geçiş alanının sandviç panellerle kapatıldığı, kapı ağırlığının karşı ağırlık prensibi ile minimize edilerek dikey hareket kabiliyeti kazandırılan, endüstrinin tüm ihtiyaçlarını karşılaya bilecek yeterlilikte alt yapıya sahip ürünlerdir. 

Bilecik Seksiyonel Kapı

Bilecik Seksiyonel Kapı, geniş alanlar için kullanılan hızlı geçiş sağlayan ısı ve toz yalıtımı bulunan özetleme ve aydınlatma amaçlı penceresi açılabilen otomatik kapı sistemidir.

Sakarya Sarmal Kapı

Sakarya Sarmal Kapı güvenliğin ve estetiğin ön planda tutulduğu, uygulama alanlarında oldukça az yer kaybı sağlayan, çelik ve alüminyum olmak üzere iki farklı malzemeden üretilebilen, günlük kullanıma uygun ürünlerdir.

Kocaeli Sarmal Kapı

Kocaeli Sarmal Kapı güvenliğin ve estetiğin ön planda tutulduğu, uygulama alanlarında oldukça az yer kaybı sağlayan, çelik ve alüminyum olmak üzere iki farklı malzemeden üretilebilen, günlük kullanıma uygun ürünlerdir.

İzmit Sarmal Kapı

İzmit Sarmal Kapı güvenliğin ve estetiğin ön planda tutulduğu, uygulama alanlarında oldukça az yer kaybı sağlayan, çelik ve alüminyum olmak üzere iki farklı malzemeden üretilebilen, günlük kullanıma uygun ürünlerdir.

İstanbul Sarmal Kapı

Endüstriyel kapı sistemleri içerisinde en fazla rağbet gören tiplerden biri olan İstanbul alüminyum sarmal kapı, geçmişten günümüze hatırladığımız ve sürekli kendini yenileyen kepenk türlerinden birisidir. 

Ankara Sarmal Kapı

Ankara Sarmal kapı ve kepenk sistemleri kapının üstünde çok az yer kaplar. Endüstriyel kapı sistemleri içerisinde en fazla rağbet gören tiplerden biri olan...

Yalova Sarmal Kapı

Yalova Sarmal Kapı ve kepenk sistemleri kapının üstünde çok az yer kaplar. Endüstriyel kapı sistemleri içerisinde en fazla rağbet gören tiplerden biri olan Yalova alüminyum sarmal kapı, geçmişten günümüze hatırladığımız ve sürekli kendini yenileyen kepenk türlerinden birisidir. Sarmal Kapıların bir diğer artısı da ısı kaybını minimum seviyede tutarak enerji tasarrufu sağlamasıdır. 

Eskişehir Sarmal Kapı

Eskişehir Sarmal Kapı ve kepenk sistemleri kapının üstünde çok az yer kaplar, geçmişten günümüze hatırladığımız ve sürekli kendini yenileyen kepenk türlerinden birisidir. 

Bilecik Sarmal Kapı

​​​​​​​Bilecik Sarmal Kapı, geçmişten günümüze hatırladığımız ve sürekli kendini yenileyen kepenk türlerinden birisidir. 

Sakarya Yangın Kapıları

Sakarya Yangın kapısı, yangın ve benzeri acil durumlarda insanların dışarıya en hızlı biçimde tahliyesini sağlayan kapıya verilen isimdir.

Kocaeli Yangın Kapıları

Kocaeli Yangın kapısı, yangın ve benzeri acil durumlarda insanların dışarıya en hızlı biçimde tahliyesini sağlayan kapıya verilen isimdir bu kapılar acil bir durum olmadığı sürece çok sık kullanılmaz.

İzmit Yangın Kapıları

İzmit Yangın kapısı, yangın ve benzeri acil durumlarda insanların dışarıya en hızlı biçimde tahliyesini sağlayan kapıya verilen isimdir bu kapılar acil bir durum olmadığı sürece çok sık kullanılmaz. Metal malzemeler kullanılarak üretilirler ve kullanım alanlarına göre alevlere 30, 60, 90 ve 120 dakikaya kadar dayanabilmektedir.

İstanbul Yangın Kapıları

İstanbul Yangın kapısı, yangın yönetmeliğine göre okul, iş merkezi, otel, fabrika, alış veriş merkezi, yüksek katlı apartmanlar gibi çok sayıda insanı içerisinde bulunduran binalarda yangına karşı önlemlerin alınması zorunludur.

Ankara Yangın Kapıları

Ankara Yangın kapısı, metal malzemeler kullanılarak üretilirler ve kullanım alanlarına göre alevlere 30, 60, 90 ve 120 dakikaya kadar dayanabilmektedir. Bir diğer adıya Ankara Acil Çıkış Kapısı olarakta bilinmektedir.

Eskişehir Yangın Kapıları

Eskişerhir Yangın kapısı, yangın yönetmeliğine göre okul, iş merkezi, otel, fabrika, alış veriş merkezi, yüksek katlı apartmanlar gibi...

Yalova Yangın Kapıları

Yalova Yangın kapısı, yangın yönetmeliğine göre okul, iş merkezi, otel, fabrika, alış veriş merkezi, yüksek katlı apartmanlar gibi...

Bilecik Yangın Kapıları

Bilecik Yangın kapısı, metal malzemeler kullanılarak üretilirler ve kullanım alanlarına göre alevlere 30, 60, 90 ve 120 dakikaya kadar...

Sakarya Yükleme Üniteleri

Sakarya Yükleme Üniteleri endüstrinin lojistik ayağında kullanılan bu ürünler, yükleme alanı ile yükleme yapılacak aracın zemin yükseklik farklılıklarını ortadan kaldırma için tasarlanmıştır.

Kocaeli Yükleme Üniteleri

Kocaeli Yükleme Üniteleri endüstrinin lojistik ayağında kullanılan bu ürünler, yükleme alanı ile yükleme yapılacak aracın zemin yükseklik farklılıklarını ortadan kaldırma için tasarlanmıştır. Sektöre çok fazla hız kazandıran bu ürünler menteşeli ve teleskopik olmak üzere iki farklı çalışma şekli ile kullanıma sunulmaktadır. Bu mekanizmalar sayesinde insan gücü büyük ölçüde azalmıştır.

İzmit Yükleme Üniteleri

İzmit Yükleme Üniteleri yükleme alanı ile yükleme yapılacak aracın zemin yükseklik farklılıklarını ortadan kaldırma için tasarlanmıştır. Sektöre çok fazla hız kazandıran bu ürünler menteşeli ve teleskopik olmak üzere iki farklı çalışma şekli ile kullanıma sunulmaktadır.

İstanbul Yükleme Üniteleri

İstanbul Yükleme Üniteleri yükleme alanı ile yükleme yapılacak aracın zemin yükseklik farklılıklarını ortadan kaldırma için tasarlanmıştır.

Ankara Yükleme Üniteleri

Ankara Yükleme Üniteleri yükleme alanı ile yükleme yapılacak aracın zemin yükseklik farklılıklarını ortadan...

Eskişehir Yükleme Üniteleri

Eskişehir Yükleme Üniteleri yükleme alanı ile yükleme yapılacak aracın zemin yükseklik farklılıklarını ortadan kaldırma için tasarlanmıştır...

Yalova Yükleme Üniteleri

Yalova Yükleme Üniteleri yükleme alanı ile yükleme yapılacak aracın zemin yükseklik farklılıklarını ortadan kaldırma için tasarlanmıştır.

Bilecik Yükleme Üniteleri

Bilecik Yükleme Üniteleri yükleme alanı ile yükleme yapılacak aracın zemin yükseklik farklılıklarını ortadan kaldırma için tasarlanmıştır.

Sakarya Branda Kapı

Endüstriyel tesislerde kullanılan Sakarya branda kapı, yaygın kullanıma sahip, ekonomik ve izolasyon özelliği olan endüstriyel kapılardan biridir. Maliyeti düşük olduğu içinde tercih edilmektedir.

Kocaeli Branda Kapı

Endüstriyel tesislerde kullanılan Kocaeli branda kapı, yaygın kullanıma sahip, ekonomik ve izolasyon özelliği olan endüstriyel kapılardan biridir. Maliyeti düşük olduğu içinde tercih edilmektedir.

İzmit Branda Kapı

Endüstriyel tesislerde kullanılan İzmit  branda kapı, yaygın kullanıma sahip, ekonomik ve izolasyon özelliği olan endüstriyel kapılardan biridir.

İstanbul Branda Kapı

Endüstriyel tesislerde kullanılan İstanbul branda kapı, yaygın kullanıma sahip, ekonomik ve izolasyon özelliği olan endüstriyel kapılardan biridir.

Ankara Branda Kapı

Endüstriyel tesislerde kullanılan Ankara branda kapı, yaygın kullanıma sahip, ekonomik ve izolasyon...

Eskişehir Branda Kapı

Eskişehir Branda kapılar esnek yapısı ve hızlı çalışma performansları ile son derece kullanışlı kapılardır. Endüstriyel tesislerde kullanılan Eskişehir branda kapı, yaygın kullanıma sahip, ekonomik ve izolasyon özelliği olan endüstriyel kapılardan biridir.

Yalova Branda Kapı

Yalova Branda kapılar esnek yapısı ve hızlı çalışma performansları ile son derece kullanışlı kapılardır.

Bilecik Branda Kapı

Kalite ve En İyi Hizmeti Satın Alın. Bilecik Branda kapılar esnek yapısı ve hızlı çalışma performansları ile son derece kullanışlı kapılardır. Endüstriyel tesislerde kullanılan...

Sakarya GfA Kapı Motorları

GfA Elektromaten Kapı Motoru ile kapıların otomatik olarak açılıp, kapanması sağlanır, elektrik kesilmelerine karşı manuele alma aparatı ile kapı manuel olarak açılır.

Kocaeli GfA Kapı Motorları

Kocaeli GfA Elektromaten Kapı Motoru ile kapıların otomatik olarak açılıp, kapanması sağlanır, elektrik kesilmelerine karşı manuele alma aparatı ile kapı manuel olarak açılır.

İzmit GfA Kapı Motorları

İzmit GfA Elektromaten Kapı Motoru ile kapıların otomatik olarak açılıp, kapanması sağlanır, elektrik kesilmelerine karşı manuele alma aparatı ile kapı manuel olarak açılır.

İstanbul GfA Kapı Motorları

İstanbul GfA Elektromaten Kapı Motoru ile kapıların otomatik olarak açılıp, kapanması sağlanır, elektrik kesilmelerine karşı manuele alma aparatı ile kapı manuel olarak açılır.

Ankara GfA Kapı Motorları

Ankara GfA Elektromaten Kapı Motoru ile kapıların otomatik olarak açılıp, kapanması sağlanır, elektrik kesilmelerine karşı manuele alma aparatı ile kapı manuel olarak açılır.

Eskişehir GfA Kapı Motorları

Eskişehir GfA Elektromaten Kapı Motoru ile kapıların otomatik olarak açılıp, kapanması sağlanır, elektrik kesilmelerine karşı manuele alma aparatı ile kapı manuel olarak açılır...

Yalova GfA Kapı Motorları

Yalova GfA Elektromaten Kapı Motoru her türlü kapıların tahrikine yönelik geniş ürün yelpazesi ile çözümler üretilmektedir...

Bilecik GfA Kapı Motorları

Bilecik GfA Elektromaten Kapı Motoru her türlü kapıların tahrikine yönelik geniş ürün yelpazesi ile çözümler üretilmektedir. Kapı motoru ile kapıların otomatik olarak açılıp, kapanması sağlanır, elektrik kesilmelerine karşı manuele alma aparatı ile kapı manuel açılır.