Sakarya Seksiyonel Kapı

Sakarya Seksiyonel kapı

Sakarya Seksiyonel Kapı ne demek? geçiş alanının sandviç panellerle kapatıldığı, kapı ağırlığının karşı ağırlık prensibi ile minimize edilerek dikey hareket kabiliyeti kazandırılan, endüstrinin tüm ihtiyaçlarını karşılaya bilecek yeterlilikte alt yapıya sahip ürünlerdir. Sakarya'nın her bölgesinde hizmet vermekteyiz

Yüksek ısı ve ses yalıtımları dışında kullanıldığı yapılarda, yapı uygunluğuna göre dizaynı sayesinde maksimum hacim imkânı sağlamaktadır.

Kullanımı kolay, güvenlik önlemleri standartlaştırılmış ve uzun ömürlü olmalarından dolayı yüksek tercih nedenine sahiptirler.

Mimari ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilip yapılar ile bütünlüğü kişiselleştirile bilmektedir.

Sakarya Endüstriyel Seksiyonel kapılar nerede kullanılır?

Sakarya Endüstriyel Seksiyonel kapılar Fabrika, depo ve otopark girişleri için tasarlanmıştır. Aynı zamanda malzeme ve araç giriş çıkış noktalarında kullanılmaktadır. Sakaryanın en kaliteli hizmet veren fabrikasıyız.

Çelik poliüretan dolgulu sandviç panellerden üretilen seksiyonel kapılarımız üst düzeyde güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar. Şeffaf pleksiglas kullanılarak da imal edilebilen seksiyonel kapılar sağlamış oldukları transparanlık sayesinde showroom ve servis girişlerinde tercih edilmektedir

Sakarya Panel Kapı.

Sakarya Panel Kapı panellerinde kullanılan ağaç lifleri, özenle seçilen ağaç cinslerinden elde edilmektedir. Mükemmel kaliteye sahiptir. İsteğe bağlı olarak cam bölmeli veya karolajlı olarak üretilebilen. Amerikan kapı panelerinin en büyük avantajı kesilerek ebatlanabilmesidir. Bundan dolayı ölçü problemi yoktur. Amerikan yada Fransız modeller; Tek kanat, iki yada daha fazla kanat, yavrulu yada birden fazla yavrulu olarak hazırlanabilmektedir. Sakaryanın en kaliteli malzemleri ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Sakarya Otomatik Kapı

Sakarya Otomatik kapı; kendisine birisi yaklaştığı zaman ya da kumandasına basıldığı zaman adından da anlaşıldığı üzere otomatik açılabilen kapılardır. Otomatik kapı açılıp kapanabilen giriş ve çıkışa müsaade eden bir yapı elemanıdır. Bazı kapı modelleri de bir düğmeye basılarak açılabilmekte olup bunlar daha çok ticari işletmelerde son derece faydalı bir şekilde kullanılmaktadır. Otomatik kapının açılıp kapanmasını yaylarla veya elektrik gücü ile sağlanmaktadır. Sakarya otomatik kapı sistemleri konusunda firmamız en kaliteli hizmeti veren firmadır.

Sakarya Otomatik Garaj Kapısı

Sakarya Otomatik Garaj Kapısı adındanda anlaşılabileceği gibi garajlarda kullanılan bir otomatik kapı türüdür. Otomatik Garaj Kapısı sizin garajınızın ölçüsü alınarak size özel olarak tasarlanır. Sakarya'nın her bölgesinde Otomatik Garaj Kapısı hizmeti veriyoruz.

Sakarya Endüstriyel Kapılar

Sakarya Endüstriyel Kapılar yer tasarrufu sağlayan seksiyonel kapı sistemleri, farklı kızak tipleri sayesinde her türlü endüstriyel yapıya uyumludur. Bu uyum yeni proje tasarımı kadar yenileme işlerinde de tasarım kolaylığı sağlar. Sakaryanın en köklü endüstriyel kapı hizmeti veren firmasıyız.

Mail: livdoor@livdoor.com.tr

Gsm: +90 262 412 12 02