Yükleme Rampaları

Yükleme Rampaları

Yükleme Rampaları

Endüstrinin lojistik ayağında kullanılan bu ürünler, yükleme alanı ile yükleme yapılacak aracın zemin yükseklik farklılıklarını ortadan kaldırma için tasarlanmıştır. Sektöre çok fazla hız kazandıran bu ürünler menteşeli ve teleskopik olmak üzere iki farklı çalışma şekli ile kullanıma sunulmaktadır.

Yükleme Teknolojileri son yılların en çok tercih edilen hizmetlerindendir ve fabrikalar için önemi oldukça büyüktür. Firmamız tarafından sunulan geniş modelli yükleme teknolojilerinin bu bağlamda her ölçekteki fabrikalar açısından büyük avantajları söz konusudur.


Menteşeli rampalar yükleme alanı ile boşaltma alanı arasındaki yükselti farklılığını ortalama +400/-350 mm aralığında gideren platformlardır. Firmanız için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Teleskobik rampalar kamyon, tır veya konteyner kasasının içine, girebilen rampa lip'inin üzerinden forklift'in doğrudan içine girip kolayca yükleme-boşaltma yapmasını sağlayan en güvenli sistemdir.

Manuel Rampalar araç ile yükleme yeri arasında manul olarak ayarlanan rampalardır.

Yükleme rampaları mı aradınız?

Hemen LivDoor'u arayın! Sizin için Kocaeli'de en uygun yüksek kaliteli yükleme rampalarında profesyonel çözüm LivDoor'da. Endüstriyel kapı üretimi