Kocaeli Seksiyonel Kapı

Kocaeli Seksiyonel Kapı ne demek? geçiş alanının sandviç panellerle kapatıldığı, kapı ağırlığının karşı ağırlık prensibi ile minimize edilerek dikey hareket kabiliyeti kazandırılan, endüstrinin tüm ihtiyaçlarını karşılaya bilecek yeterlilikte alt yapıya sahip ürünlerdir. Kocaeli'nin her bölgesinde hizmet vermekteyiz

Yüksek ısı ve ses yalıtımları dışında kullanıldığı yapılarda, yapı uygunluğuna göre dizaynı sayesinde maksimum hacim imkânı sağlamaktadır.

Kullanımı kolay, güvenlik önlemleri standartlaştırılmış ve uzun ömürlü olmalarından dolayı yüksek tercih nedenine sahiptirler.

Mimari ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilip yapılar ile bütünlüğü kişiselleştirile bilmektedir.

Kocaeli Endüstriyel Seksiyonel kapılar nerede kullanılır?

Kocaeli Endüstriyel Seksiyonel kapılar Fabrika, depo ve otopark girişleri için tasarlanmıştır. Aynı zamanda malzeme ve araç giriş çıkış noktalarında kullanılmaktadır. Kocaeli'nin en kaliteli hizmet veren fabrikasıyız.

Çelik poliüretan dolgulu sandviç panellerden üretilen seksiyonel kapılarımız üst düzeyde güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar. Şeffaf pleksiglas kullanılarak da imal edilebilen seksiyonel kapılar sağlamış oldukları transparanlık sayesinde showroom ve servis girişlerinde tercih edilmektedir

Kocaeli Panel Kapı.

Kocaeli Panel Kapı panellerinde kullanılan ağaç lifleri, özenle seçilen ağaç cinslerinden elde edilmektedir. Mükemmel kaliteye sahiptir. İsteğe bağlı olarak cam bölmeli veya karolajlı olarak üretilebilen. Amerikan kapı panelerinin en büyük avantajı kesilerek ebatlanabilmesidir. Bundan dolayı ölçü problemi yoktur. Amerikan yada Fransız modeller; Tek kanat, iki yada daha fazla kanat, yavrulu yada birden fazla yavrulu olarak hazırlanabilmektedir. Kocaeli'nin en kaliteli malzemleri ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Kocaeli Otomatik Kapı

Kocaeli Otomatik kapı; kendisine birisi yaklaştığı zaman ya da kumandasına basıldığı zaman adından da anlaşıldığı üzere otomatik açılabilen kapılardır. Otomatik kapı açılıp kapanabilen giriş ve çıkışa müsaade eden bir yapı elemanıdır. Bazı kapı modelleri de bir düğmeye basılarak açılabilmekte olup bunlar daha çok ticari işletmelerde son derece faydalı bir şekilde kullanılmaktadır. Otomatik kapının açılıp kapanmasını yaylarla veya elektrik gücü ile sağlanmaktadır. Kocaeli otomatik kapı sistemleri konusunda firmamız en kaliteli hizmeti veren firmadır.

Kocaeli Otomatik Garaj Kapısı

Kocaeli Otomatik Garaj Kapısı adındanda anlaşılabileceği gibi garajlarda kullanılan bir otomatik kapı türüdür. Otomatik Garaj Kapısı sizin garajınızın ölçüsü alınarak size özel olarak tasarlanır. Kocaeli'nin her bölgesinde Otomatik Garaj Kapısı hizmeti veriyoruz.

Kocaeli  Endüstriyel Kapılar

Kocaeli Endüstriyel Kapılar yer tasarrufu sağlayan seksiyonel kapı sistemleri, farklı kızak tipleri sayesinde her türlü endüstriyel yapıya uyumludur. Bu uyum yeni proje tasarımı kadar yenileme işlerinde de tasarım kolaylığı sağlar. Kocaeli'nin en köklü endüstriyel kapı hizmeti veren firmasıyız.

Mail: livdoor@livdoor.com.tr

Gsm: +90 262 412 12 02