Sakarya Yükleme Üniteleri

Sakarya Yükleme Üniteleri

Sakarya Yükleme Üniteleri endüstrinin lojistik ayağında kullanılan bu ürünler, yükleme alanı ile yükleme yapılacak aracın zemin yükseklik farklılıklarını ortadan kaldırma için tasarlanmıştır. Sektöre çok fazla hız kazandıran bu ürünler menteşeli ve teleskopik olmak üzere iki farklı çalışma şekli ile kullanıma sunulmaktadır.  

Sakarya Yükleme Teknolojileri

Sakarya Yükleme Teknolojileri mekanik yükleme rampaları ve hidrolik yükleme rampaları özellikleri ve kullanıldığı sahalar yönünden birbirinden farklıdır. Bu bağlamda firmamız tarafından her iki rampa yükleme modeli de üretilmektedir.

Sakarya Menteşeli Rampalar

Sakarya Menteşeli rampalar yükleme alanı ile boşaltma alanı arasındaki yükselti farklılığını ortalama +400/-350 mm aralığında gideren platformlardır. Kullanılacak alana göre özel olarak üretilmektedir. Sakarya Teleskopik Rampalarda üretilme amacı aynı olup kullanım yerine göre değişmektedir.

Sakarya Manuel Rampalar

Sakarya Manuel Rampalar Ortalama taşıma kapasitesi 6000 kg olan, kayma önleyici yüzeye sahip, alüminyum veya çelik yüzeyden imal edilmiş, el ile kontrol edilerek istenilen yere götürülebilen Rampa sistemleridir.

Mail: livdoor@livdoor.com.tr

Gsm: +90 262 412 12 02