İzmit Seksiyonel Kapı

İzmit Seksiyonel Kapı ne demek? geçiş alanının sandviç panellerle kapatıldığı, kapı ağırlığının karşı ağırlık prensibi ile minimize edilerek dikey hareket kabiliyeti kazandırılan, endüstrinin tüm ihtiyaçlarını karşılaya bilecek yeterlilikte alt yapıya sahip ürünlerdir. Kocaeli'nin her bölgesinde hizmet vermekteyiz

İzmit Endüstriyel Seksiyonel kapılar nerede kullanılır?

İzmit Endüstriyel Seksiyonel kapılar Fabrika, depo ve otopark girişleri için tasarlanmıştır. Aynı zamanda malzeme ve araç giriş çıkış noktalarında kullanılmaktadır. Kocaeli'nin en kaliteli hizmet veren fabrikasıyız.

Çelik poliüretan dolgulu sandviç panellerden üretilen seksiyonel kapılarımız üst düzeyde güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar. Şeffaf pleksiglas kullanılarak da imal edilebilen seksiyonel kapılar sağlamış oldukları transparanlık sayesinde showroom ve servis girişlerinde tercih edilmektedir

İzmit Otomatik Kapı

İzmit Otomatik kapı; kendisine birisi yaklaştığı zaman ya da kumandasına basıldığı zaman adından da anlaşıldığı üzere otomatik açılabilen kapılardır. Otomatik kapının açılıp kapanmasını yaylarla veya elektrik gücü ile sağlanmaktadır. Kocaeli otomatik kapı sistemleri konusunda firmamız en kaliteli hizmeti veren firmadır.

İzmit Otomatik Garaj Kapısı

İzmit Otomatik Garaj Kapısı adındanda anlaşılabileceği gibi garajlarda kullanılan bir otomatik kapı türüdür. Otomatik Garaj Kapısı sizin garajınızın ölçüsü alınarak size özel olarak tasarlanır. Kocaeli'nin her bölgesinde Otomatik Garaj Kapısı hizmeti veriyoruz.

İzmit Endüstriyel Kapılar

İzmit Endüstriyel Kapılar yer tasarrufu sağlayan seksiyonel kapı sistemleri, farklı kızak tipleri sayesinde her türlü endüstriyel yapıya uyumludur. Bu uyum yeni proje tasarımı kadar yenileme işlerinde de tasarım kolaylığı sağlar. Kocaeli'nin en köklü endüstriyel kapı hizmeti veren firmasıyız.

Mail: livdoor@livdoor.com.tr

Gsm: +90 262 412 12 02